• Promocja Multipara

  Promocja Multipara

  2023-10-30 · Aktualności

  Promocja Multipara

  Nowe możliwości są w zasięgu... Twoich oczu! 👀

  czytaj dalej
 • Promocja Black Friday

  Promocja Black Friday

  2022-11-29 · Aktualności

  Black Friday do końca roku - na nasze 20 urodziny! Promocja na oprawy korekcyjne przy zakupie całych okularów.
  20% - I para, 40% - II para, 60% - III para

  czytaj dalej
 • Promocja Przeciwsłoneczna

  Promocja Przeciwsłoneczna

  2022-05-29 · Aktualności

  Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy rabaty, które pozwolą zadbać o dobre widzenie i jednocześnie ochronę przeciwsłoneczną. Przygotuj się na słoneczne dni razem z nami! 

  czytaj dalej
 • -30% - Zaborowskiej 16

  -30% - Zaborowskiej 16

  2022-04-16 · Aktualności

  30% na oprawki korekcyjne i okulary przeciwsłoneczne
  Rabat obowiązuje w salonie przy ul. Zaborowskiej 16. Rabat przyznawany jest każdemu klientowi przy zakupie okularów i obowiązuje do końca kwietnia - skorzystaj już dzisiaj!

  czytaj dalej
 • Korekcje wzroku idealne dla osób aktywnych

  Korekcje wzroku idealne dla osób aktywnych

  2022-03-24 · Aktualności

  Głównym celem naszego wzroku jest nie tylko „widzieć”, ale również przekazywać obraz w postaci impulsów nerwowych. Dobre widzenie podnosi nasze samopoczucie, bo potrafimy wszystko dostrzec. W obecnych czasach, kiedy cyfryzacja zmusza nas do korzystania z nowoczesnych technologii, nasze oczy słabną i wówczas musimy wykonać korekcję wzroku.

  czytaj dalej
 • Okulary jako element wyjściowej stylizacji

  Okulary jako element wyjściowej stylizacji

  2022-01-10 · Aktualności

  Obecnie okulary służą nie tylko do korekty wzroku. Stały się niezbędnym elementem modnej stylizacji. Jak wybrać odpowiednie okulary, które podkreślą styl i osobowość?

  czytaj dalej
 • Jak często należy badać wzrok?

  Jak często należy badać wzrok?

  2021-11-30 · Aktualności

  Współcześnie problemy ze wzrokiem stają się bardzo powszechne w różnych społeczeństwach. Jest to spowodowane wieloma czynnikami, jednak nie sposób odmówić winy wszechobecnej cyfryzacji i sztucznym światłom. 

  czytaj dalej
 • Jak przygotować dziecko na badanie wzroku?

  Jak przygotować dziecko na badanie wzroku?

  2021-09-20 · Aktualności

  Pierwsze badanie wzroku należy wykonać u dziecka już w pierwszych miesiącach życia. Zawsze przed umówieniem takiej wizyty należy jednak zapytać, czy tak małe dziecko zostanie przebadane przez specjalistę - często badania małych dzieci wymagają specjalistycznego sprzętu, który nie jest dostępny we wszystkich gabinetach. 

  czytaj dalej
 • Różnice między optykiem a optometrystą

  Różnice między optykiem a optometrystą

  2021-07-24 · Aktualności

  Zapewne nie każdy z nas wie, że naszym wzrokiem może zajmować się kilku specjalistów. Stąd pojęcia związane z tym pojawiają się często zamiennie, a te nieco trudniejsze właściwie wcale. Optyk, okulista i optometrysta, to zdecydowanie najpowszechniejsze i najważniejsze z nich. Czy zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo się różnią i że ich znaczenie dla naszego wzroku będzie różne?

  czytaj dalej
 • Jak ciśnienie w oku wpływa na zdolność widzenia?

  Jak ciśnienie w oku wpływa na zdolność widzenia?

  2021-05-05 · Aktualności

  Ciśnienie w oku jest to ciśnienie, wywierające płyn śródoczny na rogówkę i twardówkę, określane jako ciśnienie śródgałkowe i wewnątrzgałkowe. Ciśnienie nie może być za niskie lub zbyt wysokie, by nie zaburzyło funkcji narządu wzroku, czyli problemów z widzeniem i właściwym samopoczuciem. Przy wysokim ciśnieniu występuje jaskra, nadciśnienie tętnicze lub stan zapalny oka. 

  czytaj dalej
 • W jaki sposób dbać o soczewki kontaktowe?

  W jaki sposób dbać o soczewki kontaktowe?

  2021-03-16 · Aktualności

  Soczewki kontaktowe to alternatywa dla tradycyjnych okularów korekcyjnych, po które sięga coraz więcej osób kierowanych wygodą użytkowania, ale też lepszym wyglądem. Decydując się na zakup soczewek trzeba pamiętać, że z ich użytkowaniem wiąże się potrzeba szczególnej dbałości o to, aby nie doprowadzić do zaczerwienienia czy innych niepożądanych skutków ubocznych.

  czytaj dalej
 • Jak dbać o wzrok pracując przy komputerze?

  Jak dbać o wzrok pracując przy komputerze?

  2021-01-07 · Aktualności

  Cyfrowe zmęczenie wzroku jest problemem cywilizacyjnym. Na tę przypadłość uskarżają się coraz młodsze osoby. Jeśli spędzamy przy komputerze, laptopie lub smartfonie przynajmniej dwie godziny dziennie i występuje swędzenie lub pieczenie oczu, bóle głowy, nieostre widzenie lub suchość oczu oznacza to, że może właśnie występować cyfrowe zmęczenie wzroku. 

  czytaj dalej